Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Etichete pentru descrierea plantelor + creion mix 10+20 buc.
12,58 lei 9,60 lei
9,60 RON/buc.
Încălzitor electric pentru distilatoare, 2000 W
157,14 lei
157,14 RON/buc.
Bare pentru afumătoare din placaj, lung. 46 cm, Ø 1 cm, 4 buc.
67,51 lei 66,23 lei
16,56 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Oală de ceramică - 15l pentru fermentare cu garnitură de apă și capac
432,47 lei
432,47 RON/buc.
Vas de ceramică - oală de 10l pentru murat cu garnitură de apă și capac
337,65 lei
337,65 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Husa pentru afumătoare electrică dragON 330275
132,45 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.