Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 320 L, cu roți
4.585,71 lei
4585,71 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 200 L, cu roți
3.942,86 lei
3942,86 RON/buc.
Cameră de afumare din larice, 200 L, cu bază din inox
2.957,14 lei
2957,14 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, 200 L, cu suport din inox
2.625,97 lei
2625,97 RON/buc.
Cameră de afumare pe lemne – din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.510,38 lei
2510,38 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.419,47 lei
2419,47 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.