Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar