Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
109,00 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.