Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Recipient din oțel inoxidabil 161 L cu capac
1.228,58 lei
1228,58 RON/buc.
Recipient din oțel inoxidabil 94 L cu capac
1.098,69 lei
1098,69 RON/buc.