Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E – din lemn, cu focar pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.090,91 lei
3090,91 RON/buc.
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E din lemn, cu modul de încălzire electric și controler
3.051,95 lei
3051,95 RON/buc.
Afumătoare electrică dragON cu bază mobilă
3.459,74 lei
3459,74 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Termometru de cameră, cu cristale lichide, pentru copii Ø 11cm
7,64 lei 3,62 lei
3,62 RON/buc.