Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg