Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Butoi din ceramică (gresie) 4,5 L cu capac
150,64 lei
150,64 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei