Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Butoi pentru murături 130 L albastru
246,74 lei 225,97 lei
225,97 RON/buc.
Butoi din ceramică (gresie) 4,5 L cu capac
150,64 lei
150,64 RON/buc.
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml