Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Recipient de fermentare 30 L cu capac, robinet și tub UA
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș