Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
1090,00 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg