Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Duză pentru generatoarele de fum dragON JET nr. 330143 și 330142
62,97 lei
62,97 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
Set de module electrice cu controler Wi‑Fi – dragON IQ 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.837,66 lei
1837,66 RON/buc.
Set de module cu controler Wi‑Fi - dragON IQ 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.964,94 lei
1964,94 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
1,57 RON/m
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.