Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Tub de fermentare din sticlă
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Tub de fermentare din plastic MAXI-v2
4,79 lei
4,79 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Tub de fermentare CICHOSZA!
7,52 lei
7,52 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Robinet pentru recipient de fermentare - rotativ 2.0
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg