Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Termometru pentru conserve (0°C până la +100°C) 22cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg