Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Șuncar - Micul răsfăț 0,8 kg
89,59 lei 83,09 lei
83,09 RON/buc.
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg