Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
2 în 1: mașină de tocat carne și aparat de umplut cârnați, mărimea #32
380,50 lei 303,90 lei
303,90 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)