Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Afumătoare electrică dragON cu bază mobilă
3.459,74 lei
3459,74 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Afumătoare de balcon – FAMILIALĂ
414,29 lei
414,29 RON/buc.
Afumătoare portabilă cu termometru și așchii de lemn fructifer
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Set de brânzeturi
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.