Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
VSYPTO mix de arome, 15 x 9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de Green Tea & Vișină, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
313,79 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg