Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg