Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 500g
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 50 g
9,35 lei
187,00 RON/kg
Afumătoare automată, electrică cu termostat
1.100,00 lei 990,92 lei
990,92 RON/buc.
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2