Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Cârlige pentru afumat - tip S, ascuțite, 4 mm x 100 mm, 5 buc.
23,75 lei 22,45 lei
4,49 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Set universal - afumătoare pentru balcon
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, tăiate la 45°, 3 mm x 150 mm, 5 buc.
14,79 lei
2,96 RON/buc.
Afumătoare de balcon cu capacitate reglabilă
375,31 lei
375,31 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.