Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Garnituri interschimbabile pentru sâmburitor - 6 buc.
5,44 lei
0,91 RON/buc.
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Dispozitiv de scos sâmburi de vișine și cireșe (în folie)
34,53 lei
34,53 RON/buc.
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.