Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Strong, 5 g
6,21 lei
1242,00 RON/kg
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Set pentru decantarea vinului cu suport și clemă
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg