Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
499,50 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Pachet de bază - vin
142,84 lei
142,84 RON/buc.
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.