Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Intestine naturale de oaie - calibru 18/20mm, 15m
25,18 lei
1,68 RON/m
VSYPTO cu gust de Măr și Mentă, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l