Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Butoi pentru murături 130 L albastru
246,74 lei 225,97 lei
225,97 RON/buc.
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Butoi din ceramică (gresie) 4,5 L cu capac
150,64 lei
150,64 RON/buc.
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml