Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg