Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Klarowin 2 - agent de limpezire
832,86 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg