Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Ață pentru mezeluri din bumbac alb (240°C) 55 m
15,57 lei
0,28 RON/m
Ață pentru mezeluri alb-roșu bumbac (240°C) 55 m
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Injectoare din oțel inoxidabil 60 ml + 2 ace
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Injectoare mezelărie semi-automată cu set de ace și furtun
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
97,69 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg