Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.
Termometru-mâner pentru capac (0°C până la +120°C) Ø8,5cm
28,03 lei 22,45 lei
22,45 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 RON/buc.