Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Termometru pentru conserve (0°C până la +100°C) 22cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Clește pentru borcane
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză grecească