Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
252,00 RON/kg
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg