Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kieselsol, 65 g
11,42 lei
175,69 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
499,50 RON/kg
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg