Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac, robinet și tub UA
Recipient de fermentare 15 L cu capac și robinet
47,91 lei
47,91 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L cu imprimare, robinet și 3 tuburi
64,13 lei
64,13 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdie Restart - 22 g
9,99 lei
454,09 RON/kg
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg