Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Oală multifuncțională cu coș
125,96 lei 114,27 lei
114,27 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.