Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Plasă pentru mezeluri cu dimensiunile de 22 cm x 4 m, cu rezistență termică de până la 220°C
17,24 lei 14,79 lei
3,70 RON/m
Intestine naturale de porc cal. 28/30 mm, 20 m
32,32 lei
1,62 RON/m
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg