Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Intestine naturale de porc cal. 28/30 mm, 20 m
32,32 lei
1,62 RON/m
Intestine naturale de oaie - calibru 18/20mm, 15m
25,18 lei
1,68 RON/m
Intestine naturale de oaie cal. 18/20 mm, 91 m
103,88 lei 102,58 lei
1,13 RON/m
Intestine naturale de oaie cal. 18/20 mm, 20 m
35,32 lei
1,77 RON/m
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Ceaun emailat, 10 l, din fontă
341,55 lei
341,55 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg