Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Mașină de pasat roșii
66,23 lei 55,31 lei
55,31 RON/buc.
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
5,44 lei
0,01 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m