Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
252,00 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Oală romană rotundă 4L
168,82 lei
168,82 RON/buc.
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Oală romană 4 L
Oală romană rotundă 4 L
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg