Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
499,50 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Nutrient pentru vin Kombi Vita - 10g
7,13 lei
713,00 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg