Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Afumătoare dragON din oțel 220 L, IQ – cu controler Wi‑Fi
7.142,84 lei
7142,84 RON/buc.
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.