Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Termometru pentru șuncar 1,5kg și 3kg (0°C până la +120°C) 12,5cm
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Termometru pentru șynkowar 0,8 kg (0°C până la +120°C) 9,0cm
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Grătar pentru afumătoarea electrică dragON 330275
53,10 lei
53,10 RON/buc.
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip U 100 buc.
74,01 lei 50,26 lei
0,50 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip L 100 buc.
53,10 lei 31,03 lei
0,31 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 10 x 9,5 cm pentru 300 g
23,36 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2