Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Tub de fermentare cu 6 camere v2
5,32 lei
5,32 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 90 cm x 8 mm
3,49 lei 2,97 lei
2,97 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Plasă pentru mezeluri neagră cu dimensiuni de 18 cm x 5 m, cu rezistență termică până la 220°C
22,45 lei 21,03 lei
4,21 RON/m
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Afumătoare de balcon – FAMILIALĂ
414,29 lei
414,29 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l