Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.