Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
Culturi bacteriene pentru iaurt
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
Borcan TO 150 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.