Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri cu etichetă, dimensiuni 15 cm x 4 m, rezistență termică 125°C
25,32 lei
6,33 RON/m
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 320 L, cu roți
4.585,71 lei
4585,71 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 200 L, cu roți
3.942,86 lei
3942,86 RON/buc.
Cameră de afumare din larice, 200 L, cu bază din inox
2.957,14 lei
2957,14 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, 200 L, cu suport din inox
2.625,97 lei
2625,97 RON/buc.
Cameră de afumare pe lemne – din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.510,38 lei
2510,38 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, set 5 buc.
19,46 lei 18,17 lei
3,63 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 100 mm, 5 buc.
16,09 lei 15,96 lei
3,19 RON/buc.