Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Intestine naturale de oaie - calibru 18/20mm, 15m
25,18 lei
1,68 RON/m
Intestine naturale de oaie cal. 18/20 mm, 20 m
35,32 lei
1,77 RON/m
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Borcan TO 500 ml cu capac auriu fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,04 lei
3,01 RON/buc.
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Borcan cu capacitate de 212 ml, cu capace colorate ø 66.
20,11 lei 16,87 lei
2,81 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Borcane 300 ml cu capac colorat fi 66 - 6 buc.
15,57 lei
2,60 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Borcan TO 900ml fi82/6 - 8buc.
21,55 lei
2,69 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.