Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
63,50 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.