Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Termometru culinar cu sondă wireless Bluetooth
322,06 lei
322,06 RON/buc.
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
26,36 lei
26,36 RON/buc.
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Termometru pentru coacerea cărnii (0°C până la +120°C) 12,5cm
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg