Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 5 m, cu rezistență termică de până la 220°C
15,83 lei 14,01 lei
2,80 RON/m
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.